Vezir Sofrası Karadeniz Yemekleri

http://vezirsofrasi.eyupport.com
Vezir Sofrası Karadeniz Yemekleri
25
Rami Kışla Cad. No:2Demirkapı,34100
+90(212) 613 95 55Eyüpte karadenizin leziz yöresel yemekleri, eyüpte karadeniz mutfağı ve özellikle meşhur kurufasulye yemek için aranen tek adres olan vezir sofrası hemen yanıbaşınızda. Vezir sofrası'nın meşhur kurufasulyesi, eyüpte meşhur akçabaat köfte, karadeniz mutfağının olmazsa olması karalahana çorbası, etli karalahana sarma. Hamsili pilav, hamsi tava, hamsi buğlama, muhlama-kuymak, turşu kavurma, laz böreğinin tadının şöhreti istanbul sınrılarını aşmıştır. En iyi muhlama nerede yapılır, eyüpte kuymak nerede yenir diye sorduğunuzda karşınıza çıkacak tek adres yine vezir sofrası olacaktır. Alibeyköyde karalahana çorbası, göktürkde etli karalahana sarma, kemerburgazda meşhur kurufasulye, ramide meşhur akçaabat köfte, topçularda hamsili pilav, esentepede hamsi buğulama, çırçırda turşu kavurma ve eyüpte en iyi laz böreği yapan yerler dendiğinde vezir sofrası aradığınız adres olacaktır. Her çeşit special damak tadının yanında, ızgara çeşitleri ile de enfes damak tadını sunan vezir sofrası, karadeniz mutfağının özel yemeklerini, yörenin ürünleri ve yine yörenin usta ahçıları ile sizlere sunmaktadır. Eyüpte karadeniz'in yöresel lezzetlerinin yanı sıra ızgaralar, çorbalar, zeytinyağlılar, salatalar ve tatlılar özellikle pepe çura tatlısı laz böreği sizleri bekliyor. Dügünlerde, cenazelerde özel günlerde toplu yemek hizmeti veren firmamız , yine toplu şekilde kahvaltılarını yine yörenin damak tadı ile , vakfıkebir tereyağı, çiftlik yumurtası, muhlama kuymak), laz böreği paçanga böreği, zeytin, peynir, kaşar peynir, sahanda yumurta, ovit balı ile zengin ve unutulmayacak bir kahvaltıyı sizlere sunmaktadır. Farkı damaktadları ile zengin kahvaltı çeşitleri ile vezir sofrası vazgeçemeyeceğiniz, dostlarınızı gönül rahatlığı ile ağırlayacağınız, alışkanlığınız olacaktır. Yemekli toplantılarınız için 25 kişilik toplantı salonumuz, iki katlı iki büyük salon olmak üzere uzman, güleryüzlü ve samimi personeli ile sabah 8. 00 akşam 22. 00 saatleri arasında misafirlerimiz hizmetindeyiz. .. Vezir sofrası eyüpte catering hizmeti de vermektedir. Not:otoparkımız mevcuttur..
9313Ziyaretçi
 • Yetkili Hakan ÇATAKLI
 • Adres Rami Kışla Cad. No:2 - Demirkapı
 • Telefon +90(212) 613 95 55
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 261 87 09
 • Telefon ( 3 ) +90(532) 395 70 71
 • Telefon ( 4 ) +90(212) 613 95 85
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://vezirsofrasi.com.tr
 • Web Sitesihttp://vezirsofrasi.eyupport.com
 • E-Postainfo@vezirsofrasi.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
 • Servis Saatleri09:00 - 21:00
 • Servis Yerleri Eyüp Ve Çevresi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Edirnekapı şehitliğinden 50 m ileride. Uzel fabrikasını karşısında.

İletişim Formu
Eyüpte karadenizin leziz yöresel yemekleri, eyüpte karadeniz mutfağı ve özellikle meşhur kurufasulye yemek için aranen tek adres olan vezir sofrası hemen yanıbaşınızda. Vezir sofrası'nın meşhur kurufasulyesi, eyüpte meşhur akçabaat köfte, karadeniz mutfağının olmazsa olması karalahana çorbası, etli karalahana sarma. Hamsili pilav, hamsi tava, hamsi buğlama, muhlama-kuymak, turşu kavurma, laz böreğinin tadının şöhreti istanbul sınrılarını aşmıştır.
En iyi muhlama nerede yapılır, eyüpte kuymak nerede yenir diye sorduğunuzda karşınıza çıkacak tek adres yine vezir sofrası olacaktır. Alibeyköyde karalahana çorbası, göktürkde etli karalahana sarma, kemerburgazda meşhur kurufasulye, ramide meşhur akçaabat köfte, topçularda hamsili pilav, esentepede hamsi buğulama, çırçırda turşu kavurma ve eyüpte en iyi laz böreği yapan yerler dendiğinde vezir sofrası aradığınız adres olacaktır.
Her çeşit special damak tadının yanında, ızgara çeşitleri ile de enfes damak tadını sunan vezir sofrası, karadeniz mutfağının özel yemeklerini, yörenin ürünleri ve yine yörenin usta ahçıları ile sizlere sunmaktadır.
Eyüpte karadeniz'in yöresel lezzetlerinin yanı sıra ızgaralar, çorbalar, zeytinyağlılar, salatalar ve tatlılar özellikle pepe çura tatlısı laz böreği sizleri bekliyor.
Dügünlerde, cenazelerde özel günlerde toplu yemek hizmeti veren firmamız , yine toplu şekilde kahvaltılarını yine yörenin damak tadı ile , vakfıkebir tereyağı, çiftlik yumurtası, muhlama kuymak), laz böreği paçanga böreği, zeytin, peynir, kaşar peynir, sahanda yumurta, ovit balı ile zengin ve unutulmayacak bir kahvaltıyı sizlere sunmaktadır.
Farkı damaktadları ile zengin kahvaltı çeşitleri ile vezir sofrası vazgeçemeyeceğiniz, dostlarınızı gönül rahatlığı ile ağırlayacağınız, alışkanlığınız olacaktır.
Yemekli toplantılarınız için 25 kişilik toplantı salonumuz, iki katlı iki büyük salon olmak üzere uzman, güleryüzlü ve samimi personeli ile sabah 8. 00 akşam 22. 00 saatleri arasında misafirlerimiz hizmetindeyiz. ..
Vezir sofrası eyüpte catering hizmeti de vermektedir.
Not:otoparkımız mevcuttur..
Firmanızı Ekleyin

Eyupport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 7 firma yer almaktadır.